Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zakład Ślusarsko-Mechaniczny WS

Solidność to mi się opłaca!

Witamy na stronie Zakładu Ślusarsko- Mechanicznego Wojciecha Sitkowskiego

Zakład od 1990 roku prowadzi uslugi ślusarsko- spawalnicze. Charakteryzuje się solidnością i starannością wykonania produktu oraz usługi. Wykonujemy ogrodzenia wszelkiego rodzaju, proste, jak i z elementów kutych, bramy skrzydłowe przesuwane, podwieszane wraz z automatyką.


Osobnym dzialem zamowień są balustrady, kraty, pergole, altanki metalowe, konstrukcje metalowe, zarówno według projektu klienta jak i własnego, tj. "szyte na miare" zgodnie z życzeniem odbiorcy. Ponadto realizujemy różnego rodzaju zamówienia, nietypowe drzwi przemysłowe z metalu,
podstawy do urzadzeń, wentylatorów, nietypowe obudowy, ścianki działowe, według wzoru uzgodnionego z zamawiającym. Dysponujemy własnym transportem oraz zapewniamy montaż wykonawczy.

Wszystkie produkty są wykonane z największą dokładnością i na życzenie klienta mogą zostać poddane procesowi cynkowania. Dzięki temu żelazne elementy będą odporne na warunki atmosferyczne, dłużej zachowają swój pierwotny wygląd, a Państwo nie będą tracic dodatkowego czasu i pieniędzy na ich konserwację. Elementy ruchome takie jak bramy, furtki mogą być wyposażone w automatyczne zamykacze sterowane radiowo. Sterowania do bram to powszechnie stosowana automatyka ułatwiająca nam codzienne korzystanie z dość ciężkich metalowych elementow.

Zapraszamy od zapoznania się z galerią naszych produktów TUTAJ.

Solidność - to mi się opłaca

 

Zapraszamy do kontaktu osobistego w siedzibie firmy:

ul. Radosna 12, 26-600 Radom, Polska

Wszelkie prawa zastrzezone   WSradom www.wsradom.pl